Bize Ulaşın

Telefon

+90 212 673 11 66 ,
+90 212 673 11 67

Email

info@eseryatirimholding.com, destek@eseryatirimholding.com

Adres

Oto Center Galericiler Sitesi P Blok No:28 Yüzyıl - Bağcılar / İstanbul

Tarihçe

Eser Yatırım Holding A.Ş.

İnşaat, otomotiv, tekstil, blişim sektörlerinde faaliyet gösteren Eser Yatırım Holding A.Ş. 1988 yılından günümüze bir çok lüks konut ve iş merkezleri projelerine imza atmıştır.

Eser Yatırım Holding A.Ş. olarak temel politikamız dürüstlük ve kalite esasına dayanmaktadır. Ayrıca projelerimizi tasarlarken hayatınıza; konfor, ayrıcalık ve kazanç katacak bir çok özelliğin olmasına özen gösteriyoruz. Bizim için önemli olan aileniz ve çocuklarınızla yaşayacağınız alanların güven vermesidir.

Yüzde yüz yerli sermayeyle, sektöre modern ve kullanışlı yaşam alanları kazandırmayı amaçlayan Eser Yatırım Holding A.Ş., İstanbul’da birçok prestijli projeye imza attı. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, modern kent yaşamının beklentilerini karşılayan konforlu, çevreci, güvenli ve huzurlu yaşam alanları kurma ideali, Eser Yatırım Holding A.Ş.’nin vazgeçilmez prensipleridir.

Verdiğimiz her sözün arkasında durmak, inşa ettiğimiz tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda ve söz verdiğimiz şekilde teslim etmek bizim en büyük gurur kaynağımızdır.

Kuruluşundan bugüne sürekli yenileşme ve sağlıklı büyüme prensibiyle hareket eden Eser Yatırım Holding A.Ş. ismine duyulan güveni hissetmek, her zaman en iyisini üretmek için çalışmaya ve yükselmeye devam edebilmek şirketimiz için öncelikli hedefimizdir.